سفیران ملل
خانه / ویزا اروپا / شرایط گرفتن ویزا اروپا

شرایط گرفتن ویزا اروپا

اخذ ویزای اقامت اروپا را باید از طریق چه مراکزی تهیه کنیم؟ قیمت گرفتن ویزا اروپا در چه حدودی می باشد؟ هزینه اخذ ویزای اقامت کشورهای مختلف اروپا شامل چه مواردی می شود و در چه حدی است؟
ویزا برگه ای است که به گذرنامه ضمیمه می شود و گویای این است که نمایندگان دولت با درخواست ورود شما به آن کشور موافقت کرده اند.
در واقع ویزا یک نوع اجازه ورود به کشور مقصد می باشد که به مسافرت افراد حالت قانونی می دهد تا با خیال راحت به گردش در کشور مورد نظر بپردازند.

گرفتن ویزا اروپا

شرایط گرفتن ویزا اروپا

شرایط مختلفی وجود دارد که برای همه افراد یکسان نیست. در زمان گرفتن ویزا بهتر است به موارد زیر توجه کنیم تا با مشکل مواجه نشویم:

  • هدف سفر را مشخص نمایید: در زمان سفر به کشورهای اروپایی هدف اصلی و نهایی خود را مشخص نمایید تا با توجه به آن به گرفتن ویزا مورد نظر خود اقدام کنید.
  • صادق باشید: صداقت در زمان مصاحبه یک اصل اساسی می باشد که در زمان اخذ ویزا حتما باید به آن توجه کنید. اگر در هنگام گرفتن ویزا اروپا صادق نباشید ممکن است در سوال های سخت به مشکل بخورید. پس بهتر است در زمان مصاحبه با فرد مصاحبه گر صادق باشید.
  • بهتر است متاهل باشید: در زمان گرفتن ویزا متاهل بودن یک امتیاز در مقایسه با افراد مجرد محسوب می شود زیرا دادن اخذ ویزا به افراد مجرد با مشکلات زیادی مواجه است.
  • محل اقامت خود را به درستی مشخص کنید: برای گرفتن راحت تر اخذ ویزا بهتر است محل اقامت خود را با رزرو هتل در کشور مقصد تعیین کنید.
  • انگشت نگاری شوید: یکی از مواردی که برای اخذ ویزا لازم است که به آن توجه شود این است که قبل از سفر به کشور مورد نظر خود حتما انگشت نگاری شوید، در غیر این صورت به عنوان مسافر غیر قانونی شناخته می شود و در فرودگاه با مشکل مواجه می شوید.
  • بلیط رزرو کنید: رزرو بلیط به روند تکمیل مدارک شما کمک زیادی می کند و شرایط را برای شما آسان تر خواهد کرد.
  • از ویزای معتبر استفاده کنید: معتبر بودن پاسپورت به مهرهای خروج و ورود آن است. اگر مهر به پاسپورت شما زده شود و شما از آن کشور خارج نشوید، این کار از اعتبار ویزای شما خواهد کاست.
  • مشورت کنید: مهم ترین نکته ایی که در زمان اخذ ویزا باید به آن توجه کنید، این است که از راهنمایی های یک فرد مجرب و متخصص استفاده کنید تا از تمامی شرایط گرفتن ویزا اطلاع پیدا کنید. راهنمایی و مشاوره می تواند بسیار موثر باشد.

گرفتن ویزا اروپا

هزینه اخذ اقامت ویزای اروپا

اخذ اقامت کشورهای اروپایی هم چون کشورهای توسعه یافته کار چندان راحتی نیست و نیاز به صرف هزینه های مختلف دارد.
دفاتر مهاجرتی ما با سال ها سابقه در زمینه اخذ ویزای کشورهای مختلف آماده اراده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشند. دفاتر ما با کم ترین هزینه برای گرفتن ویزای شما اقدام خواهد کرد.
اعتبار ما گویای این مسئله است که کار ما بسیار دقیق و حرفه ایی است و هدف ما کمک به شما می باشد.با مراجعه به دفاتر ما در هزینه های سفر و اخذ ویزای خود صرفه جویی نمایید.

مراکز اخذ ویزای اقامت اروپا

اخذ ویزای اقامت اروپا شاید در نگاه اول سخت باشد اما شما می توانید با مراجعه به مراکز ما برای گرفتن اخذ ویزای اقامت اروپا بدون هیچ گونه مشکلی اقدام کنید.
مرکز ما از متخصصین مجرب و کارشناسان حرفه ایی تشکیل شده است و هدف آن سفری آرام و بدون دردسر برای شما می باشد.
سایت آنلاین ما یکی از راه های شناخت این مرکز است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com