سفیران ملل
خانه / اقامت ایتالیا / ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان

ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان

ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان یکی از بهترین راه ها برای خذ اقامت این کشورها می باشد. آیا می دانید مراکز ثبت شرکت در کشور ایتالیا را چگونه می توان یافت؟ آیا از فروش ملک در کشور آلمان اطلاع دارید؟
ایتالیا و آلمان یکی از بهترین و اقتصادی ترین کشورهای اروپایی است که سالانه افراد زیادی در کشور برای گرفتن اقامت آن ها اقدام می کنند. گرفتن اقامت کشور ایتالیا و آلمان از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که یکی از آن ها ثبت شرکت در این کشورها می باشد.

ثبت شرکت در کشور ایتالیا

معرفی کشور آلمان به طور کامل

آلمان کشوری است که در قاره اروپا قرار گرفته است و پایتخت آن شهر برلین می باشد.
این کشور از شمال به دانمارک و از شرق با لهستان و از جنوب با اتریش و از غرب با فرانسه همسایه می باشد. این کشور ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد و از این لحاظ جزء پرجمعیت ترین کشورهای اروپایی محسوب می شود.
در زمان رنسانس و قرون وسطا آلمان یکی از قدرتمند ترین کشورهای اروپا قرار داشت که در آن مهم ترین رویدادهای تاریخی از جمله پهور کلیسای پروتستانروی داده است.
تا قبل از جنگ جهانی دوم این کشور پهناور به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم می شد که بعد از جنگ به صورت یکپارچه درآمد. آلمان در جنگ جهانی اول نقش پررنگی داشت و از عوامل مهم آشوب در جهان محسوب می شد. کشور آلمان از بنیان گذاران اتحادیه اروپا است که در سازمان ملل متحدد نقش مهمی دارد.
از لحاظ جغرافیایی، این کشور دارای جنگل ها و دشت های فراوان است که از قسمت جنوب به کوه های مرتفع آلپ منتهی می شود.
آلمان دارای ۱۶ ایالت می باشد که بزرگ ترین ایالت آن بایرن نام دارد. آلمان کشوری مهاجر پذیر می باشد که ۳۰ درصد از جمعیت آن را تشکیل می دهند. بیشترین جمعیت مهاجر به ترک تبارها تعلق دارد.

ثبت شرکت در کشور ایتالیا

مراکز ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان

اگر به دنبال اقامت در دو کشور ایتالیا و آلمان هستید ولی راه حل آن را نمی دانید، وکلای ما آماده ارائه خدمات مختلف به شما مشتریان گرامی می باشند.دفاتر ما یکی از مراکز معتبر مهاجرتی است که سال ها در این زمینه سابقه فعالیت دارد.
شما از طریق شرکت ما می توانید برای اخذ اقامت ایتالیا و آلمان از طریق ثبت شرکت اقدام کنید.ما همه ی راه های ثبت شرکت در این دو کشور را به شما نشان می دهیم.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت تخصصی ما مراجعه کنید.
ما آماده خدمت گذاری به شما خواهیم بود.

ثبت شرکت در کشور ایتالیا

فروش ملک در کشور آلمان

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که از اقتصاد مناسبی برخوردار می باشد.این کشور صنایع مهم اقتصادی بسیاری دارد که از معروف ترین آن ها صنعت ماشین سازی است.
آلمان به دلیل مهاجران بسیار زیادی که دارد، برای دریافت اقامت خود راه های مختلفی در نظر گرفته است که از جمله آن ها می توان به خرید ملک در این کشور اشاره کرد.
شرکت ما یکی از برترین دفاتر مهاجرتی در کشور می باشد که شما عزیزان می توانید از طریق ارتباط با ما بهترین و مجهز ترین ملک را در کشور آلمان خریداری کنید.
ویلاهایی که از طریق شرکت ما در اختیار شما عزیزان در کشور آلمان قرار می گیرد در مناطق بسیار خوش آب و هوا می باشد. مبلغ خرید ویلاهای ما بسیار ارزان می باشد.
علاوه بر این ما می توانیم اخذ اقامت این دو کشور را از طریق ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان را برای شما عزیزان فراهم کنیم.
با خرید ملک به افراد مهم در کشور آلمان بپیوندید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

ویزای اقامت ایتالیا

اخذ ویزای اقامت ایتالیا

اخذ ویزای اقامت ایتالیا تحت شرایط خاصی انجام می شود که در این مقاله به …