سفیران ملل
خانه / اقامت ایتالیا / اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک ، از جمله روش های ایمن برای مهاجرت به این کشور می باشد. آیا می دانید خرید ملک در ایتالیا با چه شرایطی انجام می شود؟ آیا از نرخ قیمت ملک در ایتالیا اطلاعی دارید؟
یکی از بهترین روش های برای کسب شهروندی کشور ایتالیا، خرید ملک و زمین مسکونی در این کشور می باشد. شما می توانید با خرید ملک در کشور ایتالیا، به نوعی در آن کشور سرمایه گذاری کنید.
به این طریق راه برای دریافت اقامت شما بسیار ساده خواهد بود و مشکلات کمتری در این مسیر برای شما ایجاد می شود.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

نحوه پیدا کردن شغل در ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی است که ظرفیت بالایی در زمینه اشتغال در صنایع مختلف را دارد.
اگر شما قصد مهاجرت به این کشور را دارید برای کسب شغل مناسب باید از ویژگی های مختلف برخوردار باشید تا به راحتی بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید.
از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یادگیری زبان ایتالیایی: از آن جایی که ایتالیا یکی از معدود کشورهای اروپایی است که مردمان آن به زبان انگلیسی تسلط کمتری دارند، بهتر است که شما زبان ایتالیایی را فرا بگیرید. یادگیری زبان می توانید در زمینه پیدا کردن کار به شما کمک زیادی بکند و شما بهتر می توانید توانایی های خود را برای دیگران بیان کنید.
  • اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید، می توانید در رستوران ها مشغول به کار شوید. ایتالیا کشوری توریستی است و شما برای کار در رستوران ها باید به زبان انگلیسی مسلط باشد تا به راحتی با مسافران ارتباط برقرار کنید.
  • ایتالیا به صنعت مد جهان معروف است و اگر توانایی های شما در زمینه طراحی لباس و مد می باشد، در پیدا کردن کار مشکلی نخواهید داشت.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

نحوه اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

اقامت کشور ایتالیا از طرق مختلف امکان پذیر می باشد که از جمله آن می توان به خرید ملک اشاره کرد.
اگر شما نیز به دنبال دریافت شهروندی کشور ایتالیا هستید و تمایل به خرید ملک در این کشور را دارید اما از روش های آن مطلع نیستید، می توانید به دفاتر مهاجرتی ما مراجعه نمایید.
دفاتر ما با سال ها سابقه در این زمینه آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.
در دفاتر ما وکلای حقوقی زیادی راه های قانونی خرید ملک در کشور ایتالیا را به شما نشان می دهند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. علاوه بر این هدف اصلی ما این است که شما بدون هیچ مشکلی و به صورت کاملا قانونی به ایتالیا مهاجرت نمایید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک با شماره تلفن های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک

نرخ قیمت ملک در ایتالیا

اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک یکی از امن ترین راه ها برای کسب شهروندی این کشور می باشد که توسط دولت ایتالیا کاملا قانونی شناخته شده است.
شرکت ما با سال ها سابقه در زمینه خرید و فروش ملک در کشورهای اروپایی، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد. مشاورین حقوقی ما از ابتدای خرید ملک تا لحظه آخر در کنار شما خواهند بود.
ملک های پیشنهادی ما به شما در بهترین مناطق ایتالیا واقع شده است و شما عزیزان می توانید با پرداخت مبلغ اولیه صاحب این ویلاها شوید. ملک درنظر گرفته شده ما برای شما روبه دریا می باشد و به فروشگاه های زنجیره ایی و فرودگاه بسیار نزدیک است.
شرایط ویلاها مطابق با سلیقه مشتری برای شما در نظر گرفته می شود.
نرخ قیمت ویلاهای ما با توجه به وضعیت اقتصادی ایران تعیین شده و شما می توانید با صرف مبلغ بسیار کمی صاحب ملک در کشور ایتالیا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

ثبت شرکت در کشور ایتالیا

ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان

ثبت شرکت در کشور ایتالیا و آلمان یکی از بهترین راه ها برای خذ اقامت …